O WGN

Dla Państwa pracuje w naszej grupie WGN ponad 500 agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w ponad 80 Oddziałach Biur Obrotu Nieruchomości i działalności Deweloperskiej na terenie Polski i zagranicy.

WGN w swojej 30 letniej historii przeprowadził ponad 200 000 bezpiecznych transakcji w kraju i na świecie dla ponad 400 tysięcy klientów, co jest absolutnym rekordem nie tylko w Polsce.

W samym 2020 roku, trudnym z powodu pandemii zrealizował ponad 9400 transakcji i pośredniczył w sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 2 mld PLN. WGN na koniec roku 2020 posiadał w swojej bazie MLS – WGN oferty nieruchomości o wartości blisko 20 mld PLN. Grupa WGN ma zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając klientom kompleksową i bezpieczną obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa kredytowego.

Gwarancją sukcesu WGN jest:

– 30 lat doświadczenia na rynku Polskim i międzynarodowym,
– profesjonalne i wyspecjalizowane doradztwo na każdym etapie prowadzonych transakcji,
– autorskie i rzetelne analizy rynku nieruchomości mieszkalnych, premium i komercyjnych,
– doskonała znajomość aktualnych trendów i perspektyw na rynkach lokalnych, krajowym i międzynarodowym,
– wielopłaszczyznowa promocja nieruchomości między innymi w MLS-WGN (system wielokrotnego oferowania ofert nieruchomości), na ponad 150 portalach internetowych, serwisach i domenach, w dwóch własnych tytułach prasowych czy też na targach nieruchomości,
– doradztwo finansowe i współpraca z ponad 20 bankami w zakresie kredytowania zakupu we współpracy z Partnerem WGN – wiodącym pośrednikiem finansowym – Ekspander,
– indywidualne podejście do klienta i wybór najlepszej dla niego ścieżki do zamknięcia transakcji,
– pomoc w negocjacjach umów na każdym etapie,
– finalizowanie tylko bezpiecznych transakcji.